Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.10.2013, 16:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. raz poradził sobie bez faulu, za drugim - wiadomo.
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.

Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.
Odpowiedz cytując