wolfy napisał(a):

|
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. raz poradził sobie bez faulu, za drugim - wiadomo.
|
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.
Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.