Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 19.10.2013, 16:27
d napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. Raz poradził sobie bez faulu, w drugiej sytuacji - wiadomo.
Paradoksalnie - największe jaja w obronie odwalali Stolarski i Guerrier. Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego gra Burliga i czemu przymierzamy się do Piotrka Brożka, to po tym meczu już nie musi.
d napisał(a):Wyświetl post
Franz wie co ma robić.
Nawet zakładając że wie, to pytanie czy ma kim.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując