Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 19.10.2013, 16:25
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Franz wie co ma robić.

Niezłe pastwisko na trybunach, prawie jak w Kielcach.
Odpowiedz cytując