Krotochwila napisał(a):

|
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?
|
Tal, Bunozy - po cholere go łapał, skoro miał żółtko?
sprokurował czerwień i stratę gola.
Swoją drogą bydgoszczanie chyba uczyli sie dopingu od pasożydów w 1 lidze, cały mecz dopingują Wisłę - tym bardziej szkoda durnego zachowania Bunozy, bo zrobiła się lipa.