Krotochwila napisał(a):

|
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?
|
Brozek.
Juz wczesniej mial dwie proste straty / beznadziejne odegrania w srodku pola, ale na szczescie bez konsekwencji.