Matejas_ napisał(a):

dość niefrasobliwe zachowanie Bunozy i znów tracimy głupiego babola po stałym fragmencie gry :(
kolejna strata punktów się szykuje, to samo jak w meczach z Jagiellonią, Ruchem i Cracovią... na własne życzenie strata 6 punktów, a zanosi się na więcej
|
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?