Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.10.2013, 15:58
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
dość niefrasobliwe zachowanie Bunozy i znów tracimy głupiego babola po stałym fragmencie gry :(

kolejna strata punktów się szykuje, to samo jak w meczach z Jagiellonią, Ruchem i Cracovią... na własne życzenie strata 6 punktów, a zanosi się na więcej
Bunozy?! Winę w 90% ponosi ten, kto w dziecinny sposób stracił piłkę po drugiej stronie boiska. Nie mam pewnosci kto to byl?
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując