|
dość niefrasobliwe zachowanie Bunozy i znów tracimy głupiego babola po stałym fragmencie gry :(
kolejna strata punktów się szykuje, to samo jak w meczach z Jagiellonią, Ruchem i Cracovią... na własne życzenie strata 6 punktów, a zanosi się na więcej
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 19.10.2013 o godz. 15:55.
|