Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.10.2013, 15:21
Pierwsza połowa całkiem niezła. Na początku przycisnął Zawisza, ale w okolicach 30 minuty nasi odzyskali kontrolę nad meczem, czego efektem gol po pięknej akcji trójki Chrapek-Brożek-Garguła.
Stolarski na początku trochę zagubiony, teraz prawą obronę asekuruje Głowacki.

Jest dużo walki z naszej strony. Oby druga połowa wyglądała podobnie.
Naprawdę, jest dobrze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując