|
Wlasnie...
niech ten zespół sie ogranie i zorientuje ze mecz trwa 90 minut a nie 45.Bo co to za pojecie zeby strzelic,prowadzic ,a w drugiej polowce bronic sie i bron boze pod bramke podejsc bo nas skontrują
nosz panie Smuda oszczedz nam pan tych wyjazdowych koszmarow od 45 do 90 minuty meczu.
|