spartan napisał(a):

Problemem rozmowy publicznej jest albo brak możliwości pokazania dowodów albo opieranie się na przypuszczeniach. Jednak czasami jest tak, że dobrze jest pozwolić sobie przyjąć na wiarę coś co wymyka się zdrowemu rozsądkowi. A przyjmując, ze nasz klub od dawna nie kieruje się zdrowym rozsądkiem a i z rachunkiem ekonomicznym u niego kiepsko to teza, że największymi finansowymi gwiazdami w drużynie są Chavez, Jovanović i Bunoza właśnie nie jest trudna do przyjęcia. Proponuję przeanalizować zdania płynące między wierszami z klubu w ostatnim półroczu, żeby dojść do przekonania, że nie musi to być tylko wytwór wyobraźni.
Zresztą gotów jestem na honorowy zakład, że akurat Ci wymienieni będa naszymi głównymi celami transferowymi. Czas pokaże z jakim skutkiem. Co akurat nie musi wykluczyć chęci pozbycia się i Garguły nie obciążającego budżetu klubu tak bardzo jak wymieniony tercet.
|
Jesteś odważny z tym honorowym zakładem skoro od dawna wiadomo, że jakby pojawiły się konkretne oferty dla Chaveza i Jovanovicia to już by dawno ich w klubie nie było a Bunoza już nawet na testach był w innym klubie, ale kasa się nie zgadzała. Chaveza w mojej liście najlepiej zarabiających przeoczyłem, faktycznie w tej grupie zapewne jest.
Garguły jakby chciano się u nas w klubie pozbyć to wykorzystano by jego podejrzenie o korupcję i by z nim rozwiązano kontrakt.
Utrzymuję swoje zdanie co do Bunozy bo ono jest meritum sporu. Bunoza nie zasługuje na kontrakt na poziomie 200 tysięcy euro bez względu na to ile ma aktualnie na kontrakcie, chociaż faktycznie musi brać niezłe pieniądze skoro Belgowie mu za mało zaoferowali.
Ściągnięcie Fryca, Donalda i ewentualny powrót Piotra Brożka wskazują, że czekają nas spore zmiany w wśród obrońców w najbliższym czasie.