Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8485
Stary 17.10.2013, 23:12
Są dwie opcje. Albo Nawałka, albo Boniek robi wszystkich (media) w ciula i przyjdzie mało znany, aczkolwiek ambitny i perspektywiczny szkoleniowiec zza granicy. Do takiej osoby nikt na starcie się nie przypieprzy. Zibi wspominał, że umiejętność radzenia sobie z mediami jest ważnym czynnikiem w pracy selekcjonera, dlatego nie jestem przekonany, że to faktycznie będzie Nawałka.
Odpowiedz cytując