milosz napisał(a):

|
Cięcia kosztów, jeśli oznaczają rezygnacje z piłkarzy pożytecznych, ważnych dla drużyny czyli generujących lepsze wyniki, oznaczają w konsekwencji zastępowanie ich piłkarzami gorszymi, obniżającymi poziom wyników sportowych, tym samym obniżającymi przychody klubu............
|
Rzeczywiście sprzedawanie Bunozy (zadziwiającego wszystkich aktualną formą) a jednocześnie wzmacnianie się .... jakoś nie wygląda na logiczne działanie. No chyba że za Bunozę dostaniemy bańkę a kupimy kogoś dobrego za pól bańki ... Boję się jednak czy zakupy będą trafione ... Prezes ostatnio nie trafia z transferami .... (za wyjątkiem Brozia)