El'kabat napisał(a):

Dzięki Wiślak
Po przeróbce z tego co wiem to będzie pewnie Freestyle Dash,czy co tam popularnego się instaluje.
W takiej sytuacji też nie będzie problemu ? Pytam bo zielony w tej sprawie jestem.
|
Tak będzie FSD do odpalania gier, ale z orginalnego Dasha też korzystać możesz do zwykłego wideo, są jeszcze na rgh playery co odpalają HD, jednak brak jednej stabilnej wersji.