Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 17.10.2013, 17:46
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Dzięki Wiślak
Po przeróbce z tego co wiem to będzie pewnie Freestyle Dash,czy co tam popularnego się instaluje.
W takiej sytuacji też nie będzie problemu ? Pytam bo zielony w tej sprawie jestem.
Tak będzie FSD do odpalania gier, ale z orginalnego Dasha też korzystać możesz do zwykłego wideo, są jeszcze na rgh playery co odpalają HD, jednak brak jednej stabilnej wersji.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując