|
Dzięki Wiślak
Po przeróbce z tego co wiem to będzie pewnie Freestyle Dash,czy co tam popularnego się instaluje.
W takiej sytuacji też nie będzie problemu ? Pytam bo zielony w tej sprawie jestem.
EDIT
Jeszcze raz dzięki wielkie !!!
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.10.2013 o godz. 18:07.
|