Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 17.10.2013, 14:07
Dzięki Wiślak
Po przeróbce z tego co wiem to będzie pewnie Freestyle Dash,czy co tam popularnego się instaluje.
W takiej sytuacji też nie będzie problemu ? Pytam bo zielony w tej sprawie jestem.

EDIT

Jeszcze raz dzięki wielkie !!!
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.10.2013 o godz. 18:07.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując