Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 17.10.2013, 12:47
Naszą przewagą jest to, że prawdopodobnie zagramy w najsilniejszym zestawieniu na jakie w tej chwili możemy liczyć. Nie ma kontuzji itp. Wypada chyba tylko Burliga za kartki, ale myślę że Fryc czy Stolarski są w stanie go godnie zastąpić.

Natomiast Zawisza na pewno nie skorzysta z Vasco, który ma tyle samo goli na koncie co Brożek. Abbotem raczej nas za bardzo nie postraszą (mam przynajmniej taką nadzieję).
Odpowiedz cytując