Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8472
Stary 17.10.2013, 12:11
Arked napisał(a):Wyświetl post
U nas po Euro liczba zawodników trenujących w najmłodszych grupach wiekowych ponoć wzrosła trzykrotnie. Może więc rzeczywiście za 10 lat doczekamy się pokolenia obfitującego w więcej piłkarskich talentów.
troche sie to dziwnie ma do spadającej liczby urodzeń dzieci od lat.Tak czy owak jak pamiętam to kiedyś treningi dla trampkarzy czy juniorów były bezpłatne, każdy mógł przyjść i sie wykazać co potrafi-klub dawał sprzęt, fundował obozy.Dziś za możliwość trenowania dziecka trzeba płącić i cały sprzęt kupić z własnych pieniędzy,opłacić dojazdy a na to coraz mniej rodziców stać.Nie od dziś wiadomo że najlepsi zawodnicy pochodzili z biednych rodzin czy nawet z dołów społecznych, dziś dla takich dzieciaków pozstaje przysłowiowy trzepak i tanie alkohole
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.10.2013 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując