Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8470
Stary 17.10.2013, 11:43
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
zostawic BVB i bramkarzy, odpuscic 10 lat i zrobic to co Belgia
Ale naprawdę myślisz, że złote pokolenie belgijskie to zasługa tego, że wystawiano dzieciaków w reprezentacji? Nie, po prostu 10 lat temu zrobiono tam rewolucję w szkoleniu i stąd teraz efekty. Do kadry należy powoływać najlepszych na chwilę obecną zawodników (lub pasujących selekcjonerowi do koncepcji), jeśli młodzi się do tego grona łapią, to świetnie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując