tommiyacht napisał(a):

|
zostawic BVB i bramkarzy, odpuscic 10 lat i zrobic to co Belgia
|
Ale naprawdę myślisz, że złote pokolenie belgijskie to zasługa tego, że wystawiano dzieciaków w reprezentacji? Nie, po prostu 10 lat temu zrobiono tam rewolucję w szkoleniu i stąd teraz efekty. Do kadry należy powoływać najlepszych na chwilę obecną zawodników (lub pasujących selekcjonerowi do koncepcji), jeśli młodzi się do tego grona łapią, to świetnie.