|
Coś tych remisów za dużo ostatnio. Wdg mnie tu będzie wóz albo przewóz. Albo Zawisza w końcu zgarnie 3 pkt,albo nasi w końcu wywiozą komplet punktów z wyjazdu.
Liczę,że morale po wygranej z Wolfsburgiem są wysokie,u piłkarzy gdzieś w tyle głowy siedzi fakt bycia niepokonanym i wyjdą odpowiednio nastawieni.
Od początku trzeba przede wszystkim grać swoje i nie daj Boże cofać się przy korzystnym wyniku. A Zawisza niech się przełamuję z krawaciarzami za 2 tygodnie.
Nie po to jeździli na dupię z legła,żeby teraz głupio tracić ciężko wyszarpane punkty z beniaminkiem.
|