Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8462
Stary 17.10.2013, 09:50
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Zawsze mnie zastanawiało skąd bierze się wiara w to, że gdyby to nie Fornalik, a jakiś inny, najlepiej zagraniczny, selekcjoner stał przy linii to Lewandowski wykorzystałby na Wembley jedną z tych dwóch patelni, które miał. Albo Klich trafił przy słupku, a nie w obrońcę.

Mamy słabych piłkarzy to i wyniki są słabe. Moim skromnym zdaniem Fornalik zrobił wynik na miarę materiału, który mu został dostarczony i nie potrafię zrozumieć tej całej nagonki na niego. Przynajmniej "udało" (cudzysłów bo więcej tutaj przypadku niż chęci) stworzyć znowu reprezentacje Polski, a nie sztuczny twór zwany reprezentacją PZPN.
Bo jak przychodził Leo to dostawaliśmy 3:0 z Finlandią, a po roku po 50 latach nieudanych prób wygraliśmy grupę z Portugalią.

Takie pieprzenie że nie mamy piłkarzy to alibi dla PZPNowskich figurantów którzy zamiast myśleć o drużynie, grze, wynikach to zajmują się promowaniem pseudo grajków żeby podbić ich wartość. Co w ostatnich meczach robił w karze Peszko? I ten koleś wchodzi na pierwszą zmianę. Jak tu myśleć o wygrywaniu.

Jeżeli Boniek weźmie kogoś z naszego grajdołu to dalej będzie to samo, a na Bońka będą gwizdać jak na Late.

FraMat napisał(a):Wyświetl post

O...
Kasper to niezły kandydat...
Wiadomo, że z naszych to on albo Nowak. Niestety PZPN przezornie spuśił go z ligi, żeby teraz mieć argument przeciw, bo on by za frajer powołań nie dawał.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.10.2013 o godz. 09:54.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując