Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8460
Stary 17.10.2013, 08:45
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post

Mamy słabych piłkarzy to i wyniki są słabe. Moim skromnym zdaniem Fornalik zrobił wynik na miarę materiału, który mu został dostarczony i nie potrafię zrozumieć tej całej nagonki na niego.
Czarnogóra ma zdecydowanie słabszy materiał ludzki, a w tabeli nad nami. Ukraina też nie ma na tyle lepszych zawodników, żeby ograć nas dwa razy. Fornalik popełnił mnóstwo błędów, nie stworzył drużyny. Cały czas grało inne zestawienie obrony albo pomocy (głównie z wyboru Fornalika, jedynymi sprawami losowymi była operacja Piszczka i kartki Polańskiego). Jedyny plus to debiut Zielińskiego i sprawdzenie Klicha.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując