mr_kwolf napisał(a):

Mamy słabych piłkarzy to i wyniki są słabe. Moim skromnym zdaniem Fornalik zrobił wynik na miarę materiału, który mu został dostarczony i nie potrafię zrozumieć tej całej nagonki na niego.
|
Czarnogóra ma zdecydowanie słabszy materiał ludzki, a w tabeli nad nami. Ukraina też nie ma na tyle lepszych zawodników, żeby ograć nas dwa razy. Fornalik popełnił mnóstwo błędów, nie stworzył drużyny. Cały czas grało inne zestawienie obrony albo pomocy (głównie z wyboru Fornalika, jedynymi sprawami losowymi była operacja Piszczka i kartki Polańskiego). Jedyny plus to debiut Zielińskiego i sprawdzenie Klicha.