ArturTS napisał(a):

Z jednej strony lepiej - bo w tym roku zobaczymy więcej meczów Wisełki, a z drugiej jesteśmy moim zdaniem trochę stratni. Zamiast właśnie rozegrać jeszcze 4-5 kolejek i później przezimować na wysokim miejscu a podczas przerwy wzmocnić zespół kilkoma zawodnikami to będziemy musieli rozegrać ponad połowę spotkań drugiej rundy jeszcze w tym roku i w tym składzie.
Wszystko zależy od tego jak długo będziemy osiągali takie wyniki jak na chwilę obecną - możemy na tym zyskać lub stracić. Wszystko jest w nogach piłkarzy.
|
Kolego uważam, że im dalej w las tym lepiej... My się rozkręcamy gramy coraz lepiej. Oni potrzebują grać! wiem że kontuzje kartki itp ale uważam że będzie coraz lepiej popatrz jaki mieliśmy początek sezonu a jak jest teraz. pozdro
