Wyświetl pojedynczy post
ArturTS
Junior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Switzerland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.10.2013, 07:57
Costur napisał(a):Wyświetl post
Przerwa zimowa jest po 6. kolejce rundy rewanżowej.
Z jednej strony lepiej - bo w tym roku zobaczymy więcej meczów Wisełki, a z drugiej jesteśmy moim zdaniem trochę stratni. Zamiast właśnie rozegrać jeszcze 4-5 kolejek i później przezimować na wysokim miejscu a podczas przerwy wzmocnić zespół kilkoma zawodnikami to będziemy musieli rozegrać ponad połowę spotkań drugiej rundy jeszcze w tym roku i w tym składzie.

Wszystko zależy od tego jak długo będziemy osiągali takie wyniki jak na chwilę obecną - możemy na tym zyskać lub stracić. Wszystko jest w nogach piłkarzy.

Liczę na zwycięstwo w nadchodzącym meczu z Zawiszą, choć zdaje sobie sprawę z tego jakie wyniki osiągamy na wyjazdach - mamy 4 mecze z outsiderami i nie ukrywajmy, że mamy szansę podtrzymać passę bycia niepokonaną drużyną do końca regulaminowej rundy.
Odpowiedz cytując