|
Przeciez te 2 tygodnie jasno sugeruja, ze jest to trener zwiazany kontraktem klubowym(daja sobie czas na dogadanie pewnych kwestii). Trener niezatrudniony moglby objac reprezentacje chocby jutro. Odpadaja Skorża, Engel i Kasperczak. Zostaje tak naprawde Nawałka i pewnie umowa jest taka, ze poprowadzi jeszcze przez 3 kolejki Górnika. Dla mnie dziwna sprawa, bo już wszyscy wiedzą co i jak, a bedzie to trzymane w pseudotajemnicy. A najwazniejsze...tracimy czas, bo zaraz mamy spotkania towarzyskie. Chyba, ze Boniek tak wierzy w wiedze Nawałki, ze przez tydzien czy dwa pouklada juz te klocki. Nie chce sie powtarzac, ale czekaja nas znowu kompromitujace eliminacje. Nie dosc, ze mamy slaba druzyne, to dostajemy tez slabego trenera/selekcjonera(bo kim sa trenerzy polscy na arenie miedzynarodowej? co znacza?), wiec potem nie dziwota, ze taktycznie odstajemy.
|