Jeśli chodzi o pady do podłączenia do komputera to tak naprawdę już od ok. 60 zł idzie znaleźć. Miałem wcześniej taki (chyba manty, albo nawet no-name) i jedynie był czasem problem z odpowiednim przypisaniem przycisków (ale idzie to sprawnie ominąć przy zastosowaniu odpowiednich sterowników). Obecnie mam Logitech Rumble Gamepad F510 i jest naprawdę dobry (przyznaje że doświadczenie z padami od xboxa mam żadne), więc w razie czego polecam
