Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65949
Stary 16.10.2013, 21:28
Niestety Mały bardzo dość przeciętnie wygląda. Już łagodniej tego w słowa nie potrafię ubrać Niemniej jednak wierzę (bo mogę), że wróci jeszcze Patryk który był prawdziwą wartością dodaną może nie w każdym, ale w większości meczy.

Co do reszty zawodników z drużyny, którym się do czerwca 2014 kończą kontrakty, mam nadzieję że Bednarz rozwiąże te sprawy rozsądnie i odpowiednim terminie. A nie będziemy F5 wciskali przy stole wigilijnym, a zabawie sylwestrowej nie wspominając

Połową sukcesu jest już dobre zagranie (przedłużenie, rozwiązanie obustronne, zakończenie w terminie) kartami, które już mamy w składzie. Osobna bajka to "wzmocnienia", które przez pryzmat ostatnich okienek, przyzwoitość każe dać mi w cudzysłów

Nie mam nic do (dobrych) obcokrajowców, ale idealnie wg mnie byłoby gdyby w I drużynie (nie składzie) było ich 4-5. No cóż, marzenia nie kosztują...
Odpowiedz cytując