|
Gordan by nie przystał bo od jakiegoś czasu chcę odejść. Dla niego to idealny moment by odejść jeszcze gdzieś na zachód, drużyna sie odrodziła, jeszcze gdzieś sie za granicą przewija znowu Wisełka, to volkswagen, to chrapka chcą i jak tak jeżdżą skauci, obserwują mecze to na pewno w kilku notesach nazwisko Bunoza widnieje.
. Głowe trzeba przekonać żeby został, Broziu, Mały i Bury bez problemu podpiszą kontrakty
|