Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65942
Stary 16.10.2013, 15:38
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Mi chodziło o Burego, a nie o Łukasza Gargułę. Wszystkie kontrakty powinny być "motywacyjne". Gordan być może przystałby na pensję w granicach 200-240 tysięciecy Euro.
Chyba oszalałeś, że bocznemu obrońcy chcesz płacić takie pieniądze. Podejrzewam, że w Wiśle poza Gargułą nikt nie bierze takich pieniędzy to z jakiej racji by on miał je brać?
...And Justice For All
Odpowiedz cytując