Tasio1906 napisał(a):

|
Mi chodziło o Burego, a nie o Łukasza Gargułę. Wszystkie kontrakty powinny być "motywacyjne". Gordan być może przystałby na pensję w granicach 200-240 tysięciecy Euro.
|
Chyba oszalałeś, że bocznemu obrońcy chcesz płacić takie pieniądze. Podejrzewam, że w Wiśle poza Gargułą nikt nie bierze takich pieniędzy to z jakiej racji by on miał je brać?