Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
4358
16.10.2013, 15:27
Antek kompromituje siebie na każdym kroku.. wymyślając to coraz to nowsze tezy o zamachu, a ludzie to dalej kupują. No po prostu nie dowierzam w jakim kraju przyszło mi żyć.. Ciemnota i zacofanie..
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio