Tasio1906 napisał(a):

|
Mi chodziło o Burego, a nie o Łukasza Gargułę. Wszystkie kontrakty powinny być "motywacyjne". Gordan być może przystałby na pensję w granicach 200-240 tysięciecy Euro.
|
Najpierw zapłacimy Bunozie prawie 1 mln złotych za udane pół rundy, a potem pewnie będzie miał zjazd formy. To już lepiej go sprzedać zimą.