Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65940
Stary 16.10.2013, 15:00
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Mi chodziło o Burego, a nie o Łukasza Gargułę. Wszystkie kontrakty powinny być "motywacyjne". Gordan być może przystałby na pensję w granicach 200-240 tysięciecy Euro.
Najpierw zapłacimy Bunozie prawie 1 mln złotych za udane pół rundy, a potem pewnie będzie miał zjazd formy. To już lepiej go sprzedać zimą.
Odpowiedz cytując