|
Czy to VW dałby nam na koszulkę Mana,Scanię czy Seata to nie ma żadnego znaczenia.
A co do partnera Volvo-nikt po nich płakać nie będzie. A nic nie stoi na przeszkodzie,żeby VW zawarł klauzulę,że na czas współpracy użyczy nam kilka samochodów do promowania jednej z ich marek.
|