Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3947
Stary 16.10.2013, 14:55
Czy to VW dałby nam na koszulkę Mana,Scanię czy Seata to nie ma żadnego znaczenia.

A co do partnera Volvo-nikt po nich płakać nie będzie. A nic nie stoi na przeszkodzie,żeby VW zawarł klauzulę,że na czas współpracy użyczy nam kilka samochodów do promowania jednej z ich marek.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując