|
Frankly Smudson musi dobrze ich ustawić i wpoić, że po strzeleniu gola się nie cofamy!!! naszym problemem jest albo raczej są dwie różne połowy... nawet z Wilkami mieliśmy słabą i żenującą pierwszą
Mój typ to 1:3 po ciężkiej remisowej pierwszej połowie.. oby
|