Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65939
Stary 16.10.2013, 14:12
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Mi chodziło o Burego, a nie o Łukasza Gargułę.
To możesz spać spokojnie. Ma rok z opcją przedłużenia na kolejne dwa, więc raczej zostanie.
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Gordan być może przystałby na pensję w granicach 200-240 tysięciecy Euro.
Nie stać nas na taki kontrakt, to po pierwsze. Po drugie - Gordan nie dogadał się z Belgami w kwestii zarobków, wiec pewnie oczekuje znacznie więcej. A tak w ogóle - IMHO nie zasługuje nawet na połowę tego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując