Tasio1906 napisał(a):

|
Mi chodziło o Burego, a nie o Łukasza Gargułę.
|
To możesz spać spokojnie. Ma rok z opcją przedłużenia na kolejne dwa, więc raczej zostanie.
Tasio1906 napisał(a):

|
Gordan być może przystałby na pensję w granicach 200-240 tysięciecy Euro.
|
Nie stać nas na taki kontrakt, to po pierwsze. Po drugie - Gordan nie dogadał się z Belgami w kwestii zarobków, wiec pewnie oczekuje znacznie więcej. A tak w ogóle - IMHO nie zasługuje nawet na połowę tego.