Baala napisał(a):

|
Jak Wdowczyk będzie trenerem przestaje oglądać tą kadrę.
|
Ja już dawno przestałem.
Ale spokojnie: Dario jeszcze poczeka. "Weszło" wczoraj i dziś robi laurkę Nawałce, a to znaczy, że sprawa jest raczej przesądzona.
Kolejny po Fornaliku geniusz PMS.