|
Kolejny mecz wyjazdowy przed nami, na papierze wydaje się że to nasz najłatwiejszy rywal do tej pory, jednak nie można go lekceważyć bo łatwych spotkań w Ekstraklasie już nie ma.
Trzeba zagrać wkońcu dobry i zwycięski mecz wyjazdowy, po wygranej nad Legią drużyna powinna zdawać sobie sprawę że żaden rywal w tej lidze nie jest nie do pokonania a wręcz przeciwnie każdy może wygrać z każdym.
Znakomita seria meczów bez porażki trwa i fajnie by było aby do końca tej rundy udało się być niepokonanym.
Dla Zawiszy jak i dla wszystkich drużyn ligi mecz z Wisłą Kraków jest meczem wyjątkowym dlatego łatwo być nie może,lecz argumenty czysto piłkarskie są po naszej stronie.
Musimy od początku grać swoje, pressing i podanie, gdy strzelimy na 1-0 w żadnym wypadku się nie cofać
Czas wygrać mecz wyjazdowy bo łatwiejszych wyjazdów może już nie być
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|