Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.10.2013, 12:40
Kolejny mecz wyjazdowy przed nami, na papierze wydaje się że to nasz najłatwiejszy rywal do tej pory, jednak nie można go lekceważyć bo łatwych spotkań w Ekstraklasie już nie ma.

Trzeba zagrać wkońcu dobry i zwycięski mecz wyjazdowy, po wygranej nad Legią drużyna powinna zdawać sobie sprawę że żaden rywal w tej lidze nie jest nie do pokonania a wręcz przeciwnie każdy może wygrać z każdym.

Znakomita seria meczów bez porażki trwa i fajnie by było aby do końca tej rundy udało się być niepokonanym.


Dla Zawiszy jak i dla wszystkich drużyn ligi mecz z Wisłą Kraków jest meczem wyjątkowym dlatego łatwo być nie może,lecz argumenty czysto piłkarskie są po naszej stronie.

Musimy od początku grać swoje, pressing i podanie, gdy strzelimy na 1-0 w żadnym wypadku się nie cofać


Czas wygrać mecz wyjazdowy bo łatwiejszych wyjazdów może już nie być
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując