wiktorpiekarski napisał(a):

|
Dać szanse Fornailkowi,zresztą sam Boniek mówił gdy przychodził do PZPN,że awans na MŚ będzie cudem/niespodzianką...
|
Wystarczyło wygrać z Mołdawią na wyjeździe, u siebie siepnąć Czarnogórę i zremisować 2 razy z Ukrainą, wielkie mi cuda. Fornalik to spieprzył, tyle w temacie.