Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8427
Stary 16.10.2013, 12:04
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Dać szanse Fornailkowi,zresztą sam Boniek mówił gdy przychodził do PZPN,że awans na MŚ będzie cudem/niespodzianką...
Wystarczyło wygrać z Mołdawią na wyjeździe, u siebie siepnąć Czarnogórę i zremisować 2 razy z Ukrainą, wielkie mi cuda. Fornalik to spieprzył, tyle w temacie.
Odpowiedz cytując