|
Jak słyszę kandydaturę Adama Nawałki to chce mi się śmiać.
Wszyscy narzekają, że reprezentacja to za wysokie progi dla Fornalika, bo on nawet nie osiągnął nic szczególnego na arenie krajowej.
Tymczasem teraz wszyscy pieją nad Nawałką. A co on takiego osiągnął?
Górnik w obecnej rundzie gra naprawdę dobry futbol, ale czy przypadkiem nie było tak samo poprzedniej jesieni? Potem na wiosnę była kompletna padaka.
Już chyba lepszym kandydatem jest Maciek "Liga będzie ciekawsza" Skorża, który przynajmniej odnosił jakieś sukcesy i to nie w jednym klubie.
Nad WF nie ma co się już pastwić. Kadra go przerosła i tyle. Nie on pierwszy, któremu się nie powiodło i zapewne nie jest ostatni.
|