|
Glik musi coś w sobie mieć, skoro jest kapitanem drużyny z Serie A. Myślę, że problem tkwi nie w jego umiejętnościach, a w braku zgrania z resztą obrony. Co mecz to inaczej złożona defensywa, a jak biegają obok niego takie kwiatki jak Wojtkowiak to bramki pewniejsze niż podatki (rymy jak z maszyny).
|