|
Pojawiła się kandydatura Jerzego Engela. Moim zdaniem byłby lepszym selekcjonerem niż reszta polskich kandydatów. Trenerem może nie jest specjalnym ale jeśli chodzi o selekcję i zarządzanie zespołem to prawdopodobnie najlepszy polski selekcjoner jakiego miała kadra w XXI wieku.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|