Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8419
Stary 16.10.2013, 10:11
Pojawiła się kandydatura Jerzego Engela. Moim zdaniem byłby lepszym selekcjonerem niż reszta polskich kandydatów. Trenerem może nie jest specjalnym ale jeśli chodzi o selekcję i zarządzanie zespołem to prawdopodobnie najlepszy polski selekcjoner jakiego miała kadra w XXI wieku.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując