Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8418
Stary 16.10.2013, 10:04
Wdowczyk? Nie bądźmy śmieszni. Bo Pogoń ma wyniki? Jak trzeba było wkręcić Fornalika to Ruch też miał wyniki. Ale w pucharze w obu meczach nas przekręcili. Teraz to samo robią z Pogonią.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując