Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8417
Stary 16.10.2013, 09:40
Dokładnie tylko selekcjoner z zagranicy ( nie trener) a te polskie nazwiska to ciagle jest poziom WF i nie sadze zeby nasze "gwiazdy" słuchały sie takiego goscia. to musi byc człowiek który bedzie miał autorytet w gronie piłkarzy. Skorża ok ale na asystenta. A jak wezmą Nawałke to zepsuja i Gornika i kolejne eliminacje, bo Wdowczyk w ogóle nie przemawia do mnie. A co do oceny Krychowiaka przez kolege z góry to się troche nie zgodze, fakt eliminacje słabe i nie mozna wyroznic zabardzo jakiegos piłkarza ale dla mnie to jest piłkarz który jest przyszłością reprezentacji na pewno ma potencjał.
Ostatnio edytowane przez rafaltwsd : 16.10.2013 o godz. 09:44.
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując