BiałaGwiazda napisał(a):

|
Jutro o 14:30 sądny dzień w polskiej piłce. Zobaczymy na kogo postawi Zibi,trenera polskiego lub zagranicznego,ale wszyskie znaki na niebie i ziemi wskazują że będzie to Nawałka lub Wdowczyk.
|
Jezeli ma to byc Wdowczyk albo Nawalka to ja juz chyba wole Fornalika. Boniek duzo straci w moich oczach jak postawi znowu na "polska mysl szkoleniowa". Nie rozumiem zeby nie dalo sie zakontraktowac jakies dobrego zagranicznego szkoleniowca i polskiego asystenta ktorzy poprowadzilby nasza kadre? Rzygac sie chce.