Drozd napisał(a):

Nie do końca, ale żeby oddać władzę nowym potrzeba większego ryzyka, a na takie nie ma czasu.
Wszyscy ci którzy Tobie się podobali, podobali się też PiSowi, czyż to nie zbieżność poglądów? Ko może ich zastąpić nie możesz przypuszczać, bo niby skąd? PiS gwarantuje dbałość o polski interes, reszta to konsekwencja zasadniczej postawy, którą już udowodnili.
|
Poglądy gwarantują kompetencję? Nie wydaje mi się. Zresztą, przedstawiciele innych opcji może też może by mi się spodobali, gdyby mieli okazję do rządzenia. A jeśli mam się kierować wyłącznie zbieżnością poglądów, to mam bliższe sobie opcje, niż PiS.
Uważam, że danie szansy PiS-owi obecnie, w którym jest od groma nowych twarzy w porównaniu z 2007, jest takim samym ryzykiem, jak danie szansy innej prawicowej formacji. Jedyną przewagą PiS-u są obecnie realne szanse na zwycięstwo, której inne są pozbawione, ale Twój wywód jest wg mnie pozbawiony sensu.