c. napisał(a):

Volvo jest tylko partnerem.. tak jak.. jeden z napojow energetycznych czy sklep z garniturami..
a tutaj jest mowa o sponsorze na koszulki (100x wiecej korzysci niz z partnerstwa z Volvo)
|
To jest oczywiste!
Chyba w kazdym z nas tli sie nadzieja, aby VW zostal sponsorem Wisły, jednak lepiej podchodzic do tego z rezerwa.