Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4843
Stary 15.10.2013, 19:12
c. napisał(a):Wyświetl post
Volvo jest tylko partnerem.. tak jak.. jeden z napojow energetycznych czy sklep z garniturami..
a tutaj jest mowa o sponsorze na koszulki (100x wiecej korzysci niz z partnerstwa z Volvo)
To jest oczywiste!

Chyba w kazdym z nas tli sie nadzieja, aby VW zostal sponsorem Wisły, jednak lepiej podchodzic do tego z rezerwa.
Odpowiedz cytując