|
Wadowski to zaden sponsor , to tylko partner , znam troche tego dealera i tam sie oszczedza na wszystkim a jakbym tam miał auto na serwis dac to bym sie 100 razy zastanowił , oni nie maoga Wiśle postawic zadnych warunków bo i tak sa szczesliwi ze moga sie reklamowac za free na stadionie ( bo auta daje Volvo Polska , ktore uzycza dealerowi )
|