|
Bunoza chce odejść, więc Brożek jest najlepszym wyjściem.
Nawiązując jeszcze do Paljicia i koszulki to nie ma sensu juz dyskutować, ale facet był mega opytmistyczny.
Nie ma go co obwiniać, poniosły go nerwy. Na drugi dzień przeprosił i było mu głupio.
|