Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65928
Stary 15.10.2013, 18:05
Bunoza chce odejść, więc Brożek jest najlepszym wyjściem.
Nawiązując jeszcze do Paljicia i koszulki to nie ma sensu juz dyskutować, ale facet był mega opytmistyczny.
Nie ma go co obwiniać, poniosły go nerwy. Na drugi dzień przeprosił i było mu głupio.
Odpowiedz cytując