Drozd napisał(a):

|
A jaką masz gwarancję że partia będzie realizować program, nawet ten możliwy do zrealizowania? Tych którzy już mieli okazję rządzić można oceniać i przewidywać zachowania.
|
Czyli co, do końca świata wybór PO/PiS/SLD/PSL?
Poza tym, PiS, który rządził to był trochę inny PiS. Jak mnie zapytasz o najlepszych ówczesnych ministrów, to wymienię ludzi, którzy albo już nie żyją (Gosiewski, Gęsicka) albo odeszli z PiS-u (Dorn) albo mało prawdopodobne, by jeszcze się pchali do polityki (Gilowska). Serio, tę czwórkę oceniam najlepiej, pomimo że (a może po trosze dlatego) że niektórzy wywoływali często ból dupy u mainstreamowych mediów. Jak patrzę, kto może ich zastąpić, to te nazwiska nie budzą mojego entuzjazmu...