Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65927
Stary 15.10.2013, 15:18
Z Piotrkiem w składzie mamy najlepszą obronę w lidze. Podobno Bunoza chce w zimie odchodzić, a moim zdaniem trzeba by przedłużyć mu umowę i puścić go za rok, po pucharach jako mistrza Polski .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując