Pamiętam, że mnie też ta sytuacja wkurzyła.
Potem jednak sobie przypomniałem, ze i ja czasami reaguję zbyt emocjonalnie i wychodzi bardzo głupio.
Nie miał na celu obrazic barwy, tylko wyładowac swoją złość.
Dobrze, że nie kopnął wtedy Czarka Wilka, a miał za co.

Ale faktycznie, podpadł mi wtedy (podobnie jak gdy obmacywał się z Czarkiem)