Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65926
Stary 15.10.2013, 14:20
Pamiętam, że mnie też ta sytuacja wkurzyła.
Potem jednak sobie przypomniałem, ze i ja czasami reaguję zbyt emocjonalnie i wychodzi bardzo głupio.
Nie miał na celu obrazic barwy, tylko wyładowac swoją złość.
Dobrze, że nie kopnął wtedy Czarka Wilka, a miał za co.

Ale faktycznie, podpadł mi wtedy (podobnie jak gdy obmacywał się z Czarkiem)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując