|
Dałbym w sumie tą kadrę dla Skorży. Jedyny Polski trener jakiego cenie. Ma doświadczenie już z reprezentacją bo każdy piłkarz mówi że to on odpowiadał za taktykę w kadrze Janasa i za niego wykonywał całą pracę. w Europie też z klubami zebrał doświadczenie lepsze (zwycięstwo z Barcą, eliminacja Spartaka czy Beitra) lub gorsze (wiadomo co) jednak wie co to mecze o stawkę. W dodatku jako jedyny z Polaków ma trenerskie doświadczenie z zagranicy. LM Azjatycka.
Fornalik przed kadrą miał dwa poważne mecze z Austrią Wiedeń w całej karierze trenerskiej. W dodatku pracował tylko w jednym miejscu bez presji.
|